חיפוש
  • May Khen

בת-מצווה מהאגדות

אתמול הגיעו לממלכת הצבעים שתי גיבורות מיוחדות כל-כך שאני חייבת לשתף אתכם! לשחר המדהימה יש בת מצווה, וכחלק מהאירוע המרגש הזה אמא של שחר, לירון סידרה לה 12 ימים מיוחדים, כל יום עם בן משפחה אחר כשכל יום מוקדש לערך חשוב אחר. ולי הייתה הזכות הענקית להיות חלק מהיום ה-4 בסדרה, שהוקדש כולו לערך ה״תקשורת״, כששתיהן הגיעו יחד לדואט ציור אינטימי, מיוחד וכל כך מרגש בממלכת הצבעים.

הלוואי והייתי יכולה להעביר לכם מכאן אפילו קמצוץ מהקסם שהורגש בממלכה בזמן הדואט הזה; ״שחר לא אוהבת לצייר״ אמרה לי אמא שלה בשיחתנו הראשונה בטלפון. ומה קרה כשהם היו פה? וואו!!! כמה רגש הוציא הדואט הזה, כמה עוצמה! בעוד שחוסר האונים הראשוני מול הקנבס הצחור היה מביך ולא קל לשתיהן, אחרי הכל - יותר מ-80 צבעים שונים לבחור מהם, איך מתחילים? מה עושים? היינו שם ביחד, נתנו לרגש הזה מקום של כבוד - והפלא ופלא- לא לקח יותר מכמה דקות עד שלכל אחת כבר היו רעיונות, החלטות ומשאלות לציור שהן יוצרות פה ביחד, ועדיין כל אחת בפני עצמה.

וככה במשך שעתיים מיוחדות, ביחד ולבד, הן נזכרו, הרגישו, שיתפו, צחקו, יצרו, איחלו, ביקשו, הבטיחו והנצירו ביצירות אומנות שישארו איתן לנצח. ולהיות חלק מזה, להתרגש איתן בתוך כל העוצמה הזו - ממלא אותי ב״דלק״ להמשיך לעשות את מה שאני עושה, אין לי איך להסביר לכם מה זה עושה לי מבפנים, זה עצום! זאת זכות א ד י ר ה עבורי! אז תודה לירון, תודה שחר, על האמון, ההתמסרות, על כמויות בלתי נשכחות של רגש והכי חשוב - תודה שבאתן! תודה שבאתן לעולם ותודה שבאתן לממלכת הצבעים💗❤️🧡💛💚💙💜

אז אם גם לכם מתחשק לקחת את הקשר שלכם עם אדם קרוב שכבה אחת לעומק, בין אם זה בן/בת זוג, ילד/ה, אח/ות, חבר/ה ואפילו שותפים, אני מזמינה אתכם בעונג רב להיכנס לממלכת הצבעים ולצאת ממנה עם חוויה ויצירה שילכו איתם לעולמי עולמים🌈 מוזמנים להיכנס לאתר או לפנות אליי לפרטים נוספים.

שלכם באהבה פינק מיי ממלכת הצבעים, כרכור

0 צפיות0 תגובות